Paragraphs Filter (1.0.4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Reset
ro: Resetează

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Filter
ro: Filtru

en: - Any -
ro: - Oricare -
