Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Up
bo: གོང་དུ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Edit content
bo: ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།
