Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Add
hi: जोड़ें

en: View
hi: देखें

en: Created
hi: निर्मित

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Up
hi: ऊपर

en: Down
hi: नीचे

en: Changed
hi: बदल गया
