Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Up
ar: اعلى

en: Down
ar: أسفل

en: Changed
ar: تم التغير
