Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Up
az: Yuxarı

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
