Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored by
bs: Napisao

en: Up
bs: Gore

en: Down
bs: Dole
