Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Up
ca: Amunt

en: Down
ca: Avall

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Changed
ca: Canviat

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació
