Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Up
cy: I fyny

en: Down
cy: I lawr
