Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Add
da: Tilføj

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Up
da: Op

en: Down
da: Ned

en: Duplicate
da: Duplikér

en: Changed
da: Ændret

en: Edit content
da: Redigér indhold

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus
