Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Add
es: Agregar

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: Authored by
es: Escrito por

en: Up
es: Arriba

en: Move Up
es: Mover arriba

en: Move Down
es: Mover abajo

en: Down
es: Abajo

en: Duplicate
es: Duplicado

en: Changed
es: Modificado

en: Edit content
es: Editar contenido

en: Publishing status
es: Estado de publicación
