Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Authored by
et: Autor

en: Up
et: Üles

en: Move Up
et: Liiguta üles

en: Move Down
et: Liiguta alla

en: Down
et: Alla

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Changed
et: Muudetud

en: Edit content
et: Muuda sisu

en: Publishing status
et: Avaldamise olek
