Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Up
eu: Gora

en: Down
eu: Behera

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Edit content
eu: Editatu edukia

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera
