Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Up
fi: Ylös

en: Down
fi: Alas

en: Duplicate
fi: Monista

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Edit content
fi: Muokkaa sisältöä

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila
