Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Add
is: Stovna

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Authored by
is: Skrivað hevur
