Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Authored by
gl: Creado por

en: Up
gl: Arriba

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Changed
gl: Cambiado

en: Edit content
gl: Editar contido
