Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Add
id: Tambah

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Up
id: Ke atas

en: Down
id: Ke bawah

en: Duplicate
id: Duplikat

en: Changed
id: Berubah

en: Edit content
id: Sunting konten

en: Publishing status
id: Status penerbitan
