Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Add
ja: 追加

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Up
ja: 上へ

en: Down
ja: 下へ

en: Duplicate
ja: 複製

en: Changed
ja: 変更済

en: Edit content
ja: コンテンツの編集

en: Publishing status
ja: 掲載ステータス

en: Paragraphs
ja: パラグラフ

en: Edit settings
ja: 設定を編集

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
