Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Up
jv: Munggah

en: Down
jv: Mudhun
