Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Up
lt: Viršun

en: Down
lt: Žemyn

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Changed
lt: Pakeista
