Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Down
my: အောက်သို့
