Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored by
pl: Autor

en: Up
pl: W górę

en: Down
pl: W dół

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Edit content
pl: Edycja zawartości

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Paragraphs
pl: Akapity
