Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored by
sk: Autor

en: Up
sk: Hore

en: Down
sk: Dolu

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Changed
sk: Zmenené

en: Edit content
sk: Upraviť obsah
