Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Up
sv: Upp

en: Down
sv: Ned

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Changed
sv: Ändrad

en: Edit content
sv: Redigera innehåll

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
