Paragraphs frontend ui (8.x-2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Up
ku: سەرەوە

en: Down
ku: خوارەوە
