Paragraphs frontend ui (8.x-2.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Add
ta: சேர்

en: Up
ta: மேல்

en: Duplicate
ta: நகல்
