Paragraphs frontend ui (8.x-2.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Add
ar: إضافة

en: Advanced
ar: متقدم

en: Up
ar: اعلى

en: Down
ar: أسفل
