Paragraphs frontend ui (8.x-2.0-alpha4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Settings
be: Налады

en: Add
be: Дадаць

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Form modes
be: Лады анкетаў
