Paragraphs frontend ui (8.x-2.0-alpha4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Settings
is: Stillingar

en: Add
is: Bæta við

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Up
is: Upp

en: Down
is: Niður
