Paragraphs frontend ui (8.x-2.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Up
ne: माथि
