Paragraphs frontend ui (8.x-2.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Add
lv: Pievienot

en: Up
lv: Augoša

en: Down
lv: Dilstoša

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Edit content
lv: Labot lapas saturu
