Paragraphs frontend ui (8.x-2.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Settings
ru: Настройки

en: Add
ru: Добавить

en: Up
ru: Вверх

en: Down
ru: Вниз

en: Duplicate
ru: Дубликат

en: Edit content
ru: Редактировать содержимое

en: Add a new item
ru: Добавить новый пункт

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Edit settings
ru: Редактировать настройни
