Paragraphs frontend ui (8.x-2.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Settings
uk: Налаштування

en: Add
uk: Додати

en: Up
uk: Вгору

en: Move Up
uk: Пересунути вгору

en: Move Down
uk: Пересунути вниз

en: Down
uk: Вниз

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: Edit content
uk: Редагувати вміст

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Edit settings
uk: Редагувати параметри
