Paragraphs gantt (1.0.0) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: On
fa: روشن

en: Date
fa: تاریخ

en: Links
fa: پیوندها

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Parent
fa: والد

en: Save
fa: ذخیره

en: Open
fa: باز

en: Add
fa: افزودن

en: Text
fa: متن

en: type
fa: نوع

en: Off
fa: خاموش

en: Field type
fa: نوع فیلد

en: Owner
fa: مالک

en: Calendar
fa: تقویم

en: Start
fa: شروع

en: End
fa: پایان

en: Task
fa: وظیفه

en: Duration
fa: مدت

en: Undo
fa: باز گرداندن

en: Redo
fa: از نو

en: Expand
fa: گسترش دادن

en: About
fa: درباره

en: Add @type
fa: افزودن @type

en: View mode
fa: نحوه نمایش
