Paragraphs gantt (1.0.0) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: On
ka: ჩართვა

en: Date
ka: თარიღი

en: Links
ka: ბმულები

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Parent
ka: მშობელი

en: Open
ka: ღია

en: Add
ka: დამატება

en: Text
ka: ტექსტი

en: type
ka: ტიპი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Field type
ka: ველის ტიპი

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა
