Paragraphs gantt (1.0.0) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Parent
ku: باوان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Open
ku: کراوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Text
ku: دەق

en: type
ku: جۆر

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: Owner
ku: خاوەن

en: Undo
ku: وەک خۆی لێ بکەوە

en: About
ku: دەربارە

en: Progress
ku: بەرەو پێشوەچوون
