Paragraphs gantt (1.0.0) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: On
lv: Aktīvs

en: Date
lv: Datums

en: Links
lv: Saites

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Parent
lv: Vecāks

en: Save
lv: Saglabāt

en: Open
lv: Atvērts

en: Add
lv: Pievienot

en: Text
lv: Teksts

en: type
lv: veids

en: Off
lv: Izslēgts

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Task
lv: Uzdevums

en: Duration
lv: Ilgums

en: Undo
lv: Atcelt

en: Redo
lv: Atatsaukt

en: About
lv: Par

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: View mode
lv: Skata režīms
