Paragraphs gantt (1.0.0) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Undo
my: မပြုလုပ်တော့

en: Redo
my: ပြန်လုပ်မည်

en: About
my: အကြောင်း
