Paragraphs gantt (1.0.0) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: On
ro: Pornit

en: Date
ro: Data

en: Links
ro: Legături

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Parent
ro: Părinte

en: Save
ro: Salvare

en: Open
ro: Deschideți

en: Add
ro: Adaugă

en: type
ro: tip

en: Off
ro: Oprit

en: Field type
ro: Tip câmp

en: Owner
ro: Proprietar

en: End
ro: Sfârşit

en: Task
ro: Sarcină

en: Duration
ro: Durată

en: Field title
ro: Titlu câmp

en: Redo
ro: Refacere

en: Expand
ro: Expandare

en: About
ro: Despre

en: Add @type
ro: Adaugă @type

en: Resource
ro: Resursă

en: Progress
ro: Progres

en: Collapse
ro: Restrângeți

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
