Paragraphs gantt (1.0.1) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: On
lt: Įjungta

en: Date
lt: Data

en: Links
lt: Nuorodos

en: - None -
lt: - Joks -

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Save
lt: Saugoti

en: Open
lt: Atvira

en: Add
lt: Pridėti

en: Text
lt: Tekstas

en: type
lt: tipas

en: Off
lt: Išjungta

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Duration
lt: Laikas

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Expand
lt: Išplėsti

en: About
lt: Apie

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
