Paragraphs gantt (1.0.1) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Cancel
nl: Annuleren

en: On
nl: Aan

en: Date
nl: Datum

en: - None -
nl: - Geen -

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Text
nl: Tekst

en: Off
nl: Uit

en: Field type
nl: Veldtype

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Calendar
nl: Kalender

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Task
nl: Taak

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Field title
nl: Veldtitel

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Expand
nl: Uitklappen

en: About
nl: Over

en: Add @type
nl: @type toevoegen

en: Resource
nl: Bron

en: Progress
nl: Voortgang

en: Collapse
nl: Inklappen

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Use CDN
nl: CDN gebruiken
