Paragraphs gantt (1.0.1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Date
os: Датæ

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Save
os: Ныффысс

en: Open
os: Конд у

en: Add
os: Бафтау
