Paragraphs gantt (1.0.1) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: On
sv: På

en: Date
sv: Datum

en: Links
sv: Länkar

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Save
sv: Spara

en: Open
sv: Öppen

en: Add
sv: Lägg till

en: type
sv: typ

en: Off
sv: Av

en: Field type
sv: Fälttyp

en: Owner
sv: Ägare

en: Calendar
sv: Kalender

en: Start
sv: Från

en: End
sv: Till

en: Task
sv: Uppgift

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Undo
sv: Ångra

en: Redo
sv: Upprepa

en: Expand
sv: Fäll ut

en: About
sv: Om

en: Add @type
sv: Lägg till @type

en: Resource
sv: Resurs

en: Progress
sv: Framsteg

en: Collapse
sv: Fäll in

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
