Paragraphs gantt (1.0.1) - en to ta translation catalogue (24 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: On
ta: சரி

en: Date
ta: தேதி

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Save
ta: சேமி

en: Open
ta: திற

en: Add
ta: சேர்

en: Text
ta: உரை

en: type
ta: வகை

en: Off
ta: இல்லை

en: Field type
ta: புல வகை

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Task
ta: செய்பணி

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Undo
ta: மீளச்செய்க

en: Redo
ta: திரும்பச் செய்

en: Expand
ta: விரிவுபடுத்து

en: About
ta: பற்றி

en: Add @type
ta: @type சேர்க்க

en: Resource
ta: வளம்

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
