Paragraphs gantt (1.0.1) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: On
tr: Açık

en: Date
tr: Tarih

en: Links
tr: Bağlantılar

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Parent
tr: Üst öge

en: Save
tr: Kaydet

en: Open
tr: Açık

en: Add
tr: Ekle

en: Text
tr: Metin

en: type
tr: tür

en: Off
tr: Kapalı

en: Field type
tr: Alan tipi

en: Owner
tr: Sahibi

en: Calendar
tr: Takvim

en: Start
tr: Başlangıç

en: End
tr: Bitiş

en: Task
tr: Görev

en: Duration
tr: Süre

en: Undo
tr: Geri al

en: Redo
tr: İleri al

en: Expand
tr: Genişlet

en: About
tr: Hakkında

en: Add @type
tr: @type ekle

en: Collapse
tr: Daralt

en: View mode
tr: Görünüm kipi
