Paragraphs gantt (1.0.10) - en to da translation catalogue (71 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: On
da: Tilsluttet

en: Project
da: Projekt

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: - None -
da: - Ingen -

en: Parent
da: Overordnet element

en: Save
da: Gem

en: Open
da: Åben

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: Add
da: Tilføj

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Field type
da: Felttype

en: Details
da: Detaljer

en: Owner
da: Ejer

en: Calendar
da: Kalender

en: Week
da: Uge

en: End
da: Slut

en: Mon
da: man

en: Tue
da: tir

en: Wed
da: ons

en: Thu
da: tor

en: Fri
da: fre

en: Sat
da: lør

en: Sun
da: søn

en: January
da: Januar

en: February
da: Februar

en: March
da: Marts

en: May
da: maj

en: June
da: Juni

en: July
da: Juli

en: October
da: Oktober

en: Task
da: Opgave

en: Duration
da: Varighed

en: Undo
da: Fortryd

en: Jan
da: jan

en: Feb
da: feb

en: Mar
da: mar

en: Apr
da: apr

en: Jun
da: jun

en: Jul
da: jul

en: Aug
da: aug

en: Sep
da: sep

en: Oct
da: okt

en: Nov
da: nov

en: Dec
da: dec

en: Days
da: Dage

en: Months
da: Måneder

en: Hours
da: Timer

en: Minutes
da: Minutter

en: Redo
da: Omgør

en: Expand
da: Udvid

en: Set
da: Sæt

en: Years
da: År

en: About
da: Om

en: Add @type
da: Tilføj @type

en: Constraint
da: Begrænsning

en: Start time
da: Start tid

en: Progress
da: Fremdrift

en: Collapse
da: Klap sammen
