Paragraphs gantt (1.0.10) - en to ne translation catalogue (58 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: On
ne: माथि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Link
ne: लिङ्क

en: Parent
ne: मूल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: OK
ne: ठिक छ

en: Details
ne: विस्तृत

en: Mon
ne: सोमबार

en: Tue
ne: मंगलबार

en: Wed
ne: बुधबार

en: Thu
ne: विहीबार

en: Fri
ne: सुक्रवार

en: Sat
ne: सनिबार

en: Sun
ne: आईतबार

en: January
ne: जनवरी

en: February
ne: फेब्रुअरी

en: March
ne: मार्च

en: April
ne: अप्रिल

en: May
ne: मे

en: June
ne: जुन

en: July
ne: जुलाई

en: August
ne: अगस्ट

en: September
ne: सेप्टेम्बर

en: October
ne: अक्टूबर

en: November
ne: नोभेम्बर

en: December
ne: डिसेम्बर

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Jan
ne: जनवरी

en: Feb
ne: फेब्रुअरी

en: Mar
ne: मार्च

en: Apr
ne: अप्रिल

en: Jun
ne: जून

en: Jul
ne: जुलाई

en: Aug
ne: अगस्ट

en: Sep
ne: सेप्टेम्बर

en: Oct
ne: अक्टूबर

en: Nov
ne: नोभेम्बर

en: Dec
ne: डिसेम्बर

en: About
ne: बारेमा

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
