Paragraphs gantt (1.0.10) - en to ur translation catalogue (27 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: On
ur: آن

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Link
ur: ربط

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Open
ur: کھلا

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Wednesday
ur: بدھ

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر

en: Add
ur: شامل کریں

en: Field type
ur: فیلڈ کی قسم

en: Details
ur: تفصیلات

en: Undo
ur: واپس

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
