Paragraphs gantt (1.0.14) - en to ug translation catalogue (38 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: - None -
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Add
ug: قوشۇش

en: OK
ug: جەزملەش

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Calendar
ug: كالىندار

en: Mon
ug: دۈ

en: Tue
ug: سە

en: Wed
ug: چا

en: Thu
ug: پە

en: Fri
ug: جۈ

en: Sat
ug: شە

en: Sun
ug: يە

en: January
ug: يانۋار

en: February
ug: فېۋرال

en: March
ug: مارت

en: April
ug: ئاپرېل

en: May
ug: ماي

en: June
ug: ئىيۇن

en: July
ug: ئىيۇل

en: August
ug: ئاۋغۇست

en: September
ug: سېنتەبىر

en: October
ug: ئۆكتەبىر

en: November
ug: نويابىر

en: December
ug: دېكابىر

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: Redo
ug: قايتىلاش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Start time
ug: باشلانغان ۋاقىت

en: Progress
ug: ماڭغىنى
