Paragraphs gantt (1.0.17) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Text
br: Testenn

en: Undefined
br: Didermenet

en: Hour
br: eurvezh

en: About
br: Diwar-benn
