Paragraphs gantt (1.0.17) - en to ca translation catalogue (90 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Priority
ca: Prioritat

en: On
ca: Actiu

en: Project
ca: Projecte

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Links
ca: Enllaços

en: - None -
ca: - Cap -

en: Link
ca: Enllaç

en: Parent
ca: Pare

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: Open
ca: Obert

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Add
ca: Afegeix

en: type
ca: tipus

en: days
ca: dies

en: Year
ca: Any

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Month
ca: Mes

en: Details
ca: Detalls

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Mon
ca: dl.

en: Tue
ca: dt.

en: Wed
ca: dc.

en: Thu
ca: dj.

en: Fri
ca: dv.

en: Sat
ca: ds.

en: Sun
ca: dg.

en: January
ca: gener

en: February
ca: febrer

en: March
ca: març

en: April
ca: abril

en: May
ca: maig

en: June
ca: juny

en: July
ca: juliol

en: August
ca: agost

en: September
ca: setembre

en: October
ca: octubre

en: November
ca: novembre

en: December
ca: desembre

en: Order
ca: Ordre

en: Close
ca: Tanca

en: Task
ca: Tasca

en: Duration
ca: Durada

en: Undefined
ca: Sense definir

en: Undo
ca: Desfés

en: Jan
ca: gen.

en: Feb
ca: febr.

en: Mar
ca: març

en: Apr
ca: abr.

en: Jun
ca: jun

en: Jul
ca: jul.

en: Aug
ca: ag.

en: Sep
ca: set.

en: Oct
ca: oct.

en: Nov
ca: nov.

en: Dec
ca: des.

en: Hour
ca: Hora

en: Days
ca: Dies

en: Hours
ca: Hores

en: Minutes
ca: Minuts

en: Complete
ca: Finalitza

en: Redo
ca: Refés

en: Indent
ca: Augmenta el sagnat

en: Outdent
ca: Redueix el sagnat

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Add @type
ca: Afegeix @type

en: Creator
ca: Creador

en: Collapse all
ca: Reduir tot

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Start time
ca: Hora d'inici

en: End time
ca: Hora de fi

en: View mode
ca: Mode de visualització
